Členské příspěvky

TK Březnice | Členské příspěvky

Usnesení 1/2021 Výboru Tenisového klubu Březnice

Na základě platných Stanov Tenisového klubu Březnice, dle oddílu III., bodu 3.6. c) vydává Výbor TK Březnice usnesení o podmínkách řádného členství.

Řádným členem Tenisového klubu Březnice se může stát fyzická osoba nebo právnická osoba, která řádně a včas zaplatí členské příspěvky Tenisovému klubu Březnice na daný rok ve výši 1000,-Kč a současně odpracuje brigádnické hodiny v počtu 10 hodin před zahájením tenisové sezóny, event. na jejím začátku, nebo uhradí za neodpracované brigádnické hodiny částku 100,-Kč za každou neodpracovanou hodinu. Termín zaplacení členských příspěvků zveřejní v daném roce Výbor Tenisového klubu Březnice.

Noví uchazeči o členství v Tenisovém klubu Březnice jsou povinni zaplatit částku 2000,-Kč nebo poníženou částku za odpracované brigádnické hodiny (viz výše) a podat řádnou písemnou přihlášku Výboru TK Březnice. Výbor blíže stanoví obsah přihlášky a způsob jejího podání.

Osoby, které nejsou členy a nemají zájem o řádné členství v Tenisovém klubu Březnice, jsou povinny zaplatit částku 2000,-Kč na dané kalendářní období, jako poplatek za využívání dvorců, za možnost účasti na sportovní činnosti tenisového klubu, tzn. hraní na tenisových dvorcích, nebo zaplatit poplatek za každé hodinové hraní, které na daný rok stanovuje Výbor Tenisového klubu Březnice.

Splnění výše uvedených povinností je podmínkou účasti na sportovní činnosti v areálu Tenisového klubu Březnice v daném období, resp. roce.

Toto usnesení je platné pro běžný kalendářní rok neomezený zdravotními a jinými restrikcemi.

číslo účtu 5426006349/0800
Česká spořitelna, a.s.

pro platby za členské příspěvky 2023

a za neodpracované brigádnické hodiny